CONTACT

Reserveringen & planning transport
 
       
Mandy   Joleen   Kim   Chris-Ellen  
mandy@easyway.nl   joleen@easyway.nl   kim@easyway.nl   chris-ellen@easyway.nl  
             
Barbara              
barbara@easyway.nl              
 

E-mail: fleetmobility@easyway.nl
Tel: 076-5307405
Fax: 076-5307408
Wij zijn van maandag t/m vrijdag geopend van 8.30 tot 17.30 uur.

 
Management
             
         
Sander   Annemieke   Debora      
Commercieel Directeur   Office Manager   Assistent Office Manager      
sander@easyway.nl   annemieke@easyway.nl   debora@easyway.nl      
 

 

               
               
Administratie
               
     
Mirjam   Marianne   Willeke   Danielle Roekinie
mirjam@easyway.nl   marianne@easyway.nl   willeke@easyway.nl   danielle@easyway.nl roekinie@easyway.nl
               
               
               
               
               
Reserveringen & planning privé-chauffeurs
               
     
Farida   Sharonne   Karin   Sephora Yolande
               
             
               
               
               
               
Planning Topchauffeur b.v.
               
             
Monique              
monique@easyway.nl              
               
               
Personeelszaken
               
           
Miranda   Janneke          
miranda@easyway.nl   janneke@easyway.nl          
               
               
Instructeurs
               
     
Co   Gerard   André   Maureen Willem
 
Huishoudelijke dienst
               
       
Bert